הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  עורך דין דיני עבודה פתיחת עסק – איך לעשות את המעבר משכיר לעצמאי באופן נכון?

  פתיחת עסק מהווה צעד משמעותי לעבר עצמאות וחופש כלכלי והיא דורשת מעבר זהיר מהעבודה בכדי לאפשר קיומו של עסק לאורך זמן. על מה חשוב לשים את הדגש?  לאחר שנים של…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  קורס JAVA: מה מתחילים צריכים לדעת עכשיו

  מדריכים במרכזי הדרכות מקצועיים ומתדמים מאמינים שג'אווה היא שפה מצוינת להתחיל כשמתחילים ללמוד שפת תכנות, ומסבירים את מקורותיה, את היתרונות שלה לבניית תוכנות, ובמיוחד את הביקוש למפתחי ג'אווה. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל ללמוד קורס JAVA.

  אבל קודם בואו נבין מה זה Java?

  Java היא שפת תכנות כללית, כמו Python או JavaScript. זוהי שפת תכנות ספציפית מונחת עצמים, בדומה ל-C, ו-C++.

  ג'אווה היא גם פלטפורמה, כלומר, קוד ג'אווה יכול לרוץ על כל מחשב שיש לו Java Virtual Machine. במהלך השנים, נכתבו מספר שפות אשר יכולות לפעול על פלטפורמת ג'ווה, כמו סקאלה, Groovy, ויישום פייתון.

  מה הם המקורות של ג'אווה?

  היוצרים של ג'אווה הושפעו מאוד משפות תכנות קיימות כמו C ו-C++, ויש הרבה דמיון תחבירי בין ג'אווה לבין שפות אלו. 

  יוצרי השפה השתמשו בשפות אלו כדוגמא לאופן שבו מומלץ שלא להתנהל, ולכן היו תכונות מסוימות שיוצרי ג'אווה החליטו במפורש שלא לכלול, משום שהן היוו מטרד למתכנתים שהשתמשו ב-C ו-C++.

  האם Java היא שפת קידוד טובה למתחילים?

  יש סיבות רבות לכך ש-Java היא שפת תכנות טובה:

  • ג'אווה נמצאת בסביבה כבר הרבה שנים, כך שלמתחילים מומלץ להתחיל עם קורס JAVA כמו גם לקרוא את הספרים שמסבירים את המאפיינים הייחודיים שלה, ולמצוא משאבים מקוונים רלוונטיים שיתמכו בתהליך הלמידה.
  • יש היום יותר מתכנתים ב-Java מאשר בשפות אחרות, כך שהרבה אנשים כבר יודעים שאם יש מנטור מעולה שעוזר ללמוד את השפה, מומלץ להתחיל ללמוד אותה, בלי לחשוב פעמיים.
  • ג'אווה שואבת את התחביר שלה משפת התכנות C, והרבה שפות אחרות מפיקות גם הן את התחביר שלהן מ-C, כך שאתם אתם לומדים קורס JAVA, אתם יכולים ללמוד גם את השפות C, JavaScript, או C++  הרבה יותר בקלות.
  • זוהי שפה מונחת עצמים, ולכן הרבה מושגי יסוד שלומדים בקורס ניתנים להעברה לשפות אחרות.

  אבל הסיבה העיקרית היא שקורס ג'אווה מכין אתכם לחיים האמיתיים

  בוגרי קורס JAVA מתחילים ללמוד את השפה לא רק כדי ללמוד שפה חדשה או בשל סקרנות אקדמית, אלא מפני שהם מתעניינים בעבודה ובקריירה חדשה. אפשר ללמד אנשים כיצד לקודד באמצעות שפת תכנות כלשהי, וברגע שהם לומדים את שפת התכנות הראשונה שלהם, למידת שפה שנייה או שלישית היא הרבה יותר קלה. 

  אז במובן מסוים, זה לא משנה מה השפה הראשונה שתלמדו, אך מנקודת המבט של מרכז הדרכות מקצועית, אם אתם לומדים איך לכתוב קוד, אתם יכולים גם ללמוד שפה שתסייע לכם להשיג עבודה מעולה. 

  ג'אווה נחשבת היום לשפת התכנות הראשונה בדרישות של מעסיקים בארץ, וכרגע Java ו-C הן שתי השפות המבוקשות ביותר, ולכן כדאי ללמוד אותן. רוב הסיכויים הם שמחר יהיה ביקוש גבוה לשפות אחרות, ואז נתחיל את הדיון מחדש.