הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך יודעים לבחור מנעולן בדרך הנכונה?

  ניר מרקו
  | 23 בנובמבר 2016 |

  כאשר מפתח הבית הולך לאיבוד או כאשר רוצים להחליף את הצילינדר בדלת – צריך להזמין מנעולן. זה נכון גם כאשר זקוקים לעזרה כאשר הדלת נתקעת או נטרקת (כשאתם מחוץ לדירה או למשרד), וכן כשמישהו ננעל בתוך רכב בלי יכולת להיחלץ. מכיוון שקיימים בשוק לא מעט אנשי מקצוע ונותני שירות, לא כולם מוצלחים ולא כולם מוסמכים, עולות מספר שאלות: איך יודעים לבחור מנעולן? איך בוחרים בדרך הנכונה? לפניכם מספר דרכים אותן כדאי להכיר ושעל פיהן כדאי לפעול.

  לפני שבוחרים – שואלים וגולשים

  דרך בדוקה לבחירה נכונה של מנעולן היא לחפש המלצות וחוות דעת. מי שכבר התנסה בשירות של איש מקצוע איכותי, מי שקיבל שירות טוב בהחלפת מנעול של דלת שנפרצה על ידי פורץ, למשל, יהיה מקור טוב לחוות דעת מוצלחת. אפשר לשאול אנשים ממקום העבודה, אפשר לחפש המלצות משכנים ומבני משפחה, ואפשר להיעזר גם באנשים שפוגשים באופן ווירטואלי – תוך כדי גלישה באינטרנט.

  המלצות באינטרנט, כדאי לשים לב, צריכות להגיע ממקור אמין ככל האפשר. המלצות אפשר למצוא למשל באתרים של בעלי מקצוע, אם כי יש להתייחס אליהן בזהירות – חלק מן האתרים משלמים עבור כתיבת חוות דעת פיקטיביות, ואלו עלולות להטעות את ציבור הגולשים. חוות דעת כדאי לחפש גם בפורומים של גולשים שונים וכן ברשתות חברתיות. איש מקצוע שזוכה להמלצות מכמה וכמה מקורות יהיה בחירה נכונה ומוצלחת, על פי רוב.

  מבררים אודות הסמכה ורישיון

  עם כל הכבוד להמלצות, חשוב לבחור אך ורק באיש המקצוע בעל הסמכה מתאימה. קיבלתם המלצה והתקשרתם? זה הזמן לברר שנותן השירות שמעבר לקו הטלפון הוא איש מקצוע מוסמך ומיומן. אז איך מבררים לגבי הסמכה, רישיון ומיומנות מקצועית?

  ראשית, יש לבקש את מספר הרישיון ולוודא באתר מוסמך שהוא אכן לגיטימי. מנעולן ללא רישיון עשוי להתברר כמקור מפוקפק ביותר לקבלת שירותי פריצה או תיקון מנעולים. נוסף על כך, חשוב להיווכח כי למנעולן ישנו אישור לפעול מטעם משטרת ישראל. מי שמחזיק ברשותו אישור מסוג זה יהווה בחירה טובה, שלא כמו פורץ מנעולים שמסיבה כלשהי אינו מחזיק אישור מהמשטרה.

  מחירים וזמינות

  אחרי ששואלים חברים וגולשים ואחרי שמבררים לגבי הסמכה, רישיון ואישור ממשטרת ישראל, יש עוד מספר פרטים שכדאי לבדוק. ראשית, כדאי לברר מראש מהם המחירים עבור השירותים השונים. אם זקוקים לשירות של פריצת כספת, למשל, יש לבדוק שהמחיר עבור פריצת כספת שהקוד שלה אבד אכן סביר. כך גם לגבי שירות של החלפת המנעול או לגבי כל שירות אחר. איש מקצוע טוב ואמין לא ידרוש מחיר גבוה מדי – אך גם לא יהיה הזול ביותר. חריגה משמעותית במחיר לכל כיוון אמורה להחשיד אתכם, כיוון שמחיר זול מדי מעלה תהייה באשר לאינטרס של איש המקצוע ובנוגע לאמינותו. בנוסף לכך, חשובה גם הזמינות: מנעולן שיוכל להגיע כאשר זקוקים לו, ללא עיכובים מיותרים, הוא איש המקצוע המתאים לכם.

  המאמר נכתב באדיבות קובי, מנעולן בקריות אשר מעניק שירות מקצועי ואדיב בקריות ובחיפה. לקבלת פרטים נוספים, התקשרו לקובי המנעולן ב – 072-3924040 אשר ישמח לכוון ולעזור לך ללא כל התחייבות מצידך.