הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך אינסטלטור 24 שעות יכול לעזור לי?

  מערכת האתר
  | 28 ביוני 2017 |

  בתוך ביתנו אנחנו מרגישים בטוחים ודואגים שתחזוקת הבית תהיה תקינה בכל ימות השנה כדי למנוע תאונות שונות ומקרי חירום. בדיוק לשם כך אינסטלטור 24 שעות ביממה יכול לעזור לנו להרגיש בטוחים ושקטים, שהכל בסדר וגם אם חלילה נזדקק לעזרה יהיה מי שנוכל להזעיק מדי פעם. בשעות העבודה הרי אין בעיה למצוא בעלי מקצוע וגם אם אנחנו נאלצים לחכות מדי פעם אנחנו יכולים להיות רגועים שהם עדיין זמינים ויכולים להיענות לדרישתנו בתוך זמן סביר. הבעיה היא מה קורה אם משתבש משהו בחיינו לאחר שעות העבודה והכי גרוע כמובן הוא בשעות הלילה, השבתות והחגים. יש מקרים מסוימים שבהם נוכל להיעזר באינסטלטור של 24 שעות ונשמח למצוא אחד אמין ואחראי שיוכל להיות אינסטלטור הבית שלנו.

  סתימות בצנרת ובשירותים

  זוהי הבעיה הקלאסית ביותר שעלולה לגרום לנו לאבד עשתונות ולהזדקק לאינסטלטור שפנוי כל שעות היממה. זה לא משנה אם הסתימה קורית בצנרת של הדירה שלנו או אצל השכנים מלמטה או למעלה. נגלה מהר מאוד שמכיוון שהצנרת בבית המשותף עוברת לאורך כל הבניין, סתימה אצל אחד השכנים יכולה להתפרץ אצלכם בבית ומכיוון שכך תצטרכו להזעיק אינסטלטור 24 שעות מבלי לחכות עד הבוקר לשעה סבירה יותר לתקן זאת, אחרת הבית שלכם יהיה מוצף לחלוטין בכל המים מהביוב וצנרת הניקוז שבה מים בעלי ריח לא נעים יגרמו לנזק אסתטי בלתי הפיך לבית.

  דליפה שהופכת לפיצוץ בצנרת

  אחת הבעיות הכי אקוטיות היא התפרצות של צנרת שנשברה לחלוטין ברגע הלא נכון ומלבד סגירת השיבר של המים תצטרכו מיד לטפל בכל ההצפה שנגרמת בבית. לא משנה באיזו שעה זה קורה מכיוון שזקוקים למים לצרכים השוטפים ובמיוחד במשפחות עם ילדים, תצטרכו לטפל בכל כמה שיותר מהר בעזרת אינסטלטור 24 שעות שייחלץ לעזרה מידית. הצנרת חייבת החלפה ולכן העבודה עלולה להימשך כמה ימים כי היא כוללת גם שבירת קירות במקרים מסוימים, אולם אז גם תוכלו לפחות לבקש איזושהי חלופה שתעזור לכם להשתמש במים בינתיים.

  בעיית ברזים שבורים

  אם הברזים שלכם אינם מתפקדים ברמה כזאת שאתם חייבים להזמין אינסטלטור לתיקון המקלחת או הברזים בכיור במטבח, ברור למה אינסטלטור 24 שעות חיוני לכם בכל שעה. הוא יוכל לעזור לכם להחזיר את הברזים לתפקודם הרגיל וכך תוכלו להמשיך ליהנות ממים זורמים בצורה תקינה מבלי לחשוש להפעיל שום דבר בבית.