הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך בוחרים לוקיישן לצילומי הריון?

  בכל הקשור לצילומי הריון יש העדפות שונות לנשים שונות, חלק אוהבות להצטלם עם סגנון כזה וחלק עם סגנון אחר, אך בין הדברים הנוספים שעליהם יש התלבטות רבה הוא לבחור את המיקום בו יתבצעו הצילומים. אז במאמר הזה אנחנו נעזור לכם להבין איך בוחרים לוקיישן לצילומי הריון.

  איך בוחרים לוקיישן לצילומי הריון?

  כשבוחרים מיקום לצלם בו את תמונות ההריון יש 3 אפשרויות עיקריות, הראשונה היא להצטלם בשטח הפתוח תחת כיפת השמיים, השניה היא להצטלם בסטודיו והשלישית היא פשוט להישאר בבית ולהצטלם שם, אז במה לבחור?

  איך בוחרים לוקיישן לצילומי הריון
  התמונה צולמה על ידי גבית ינאי צלמת הריון בחצר הסטודיו שלה.

  צילום הריון בבית

  אנשים אוהבים להצטלם בסביבתם הטבעית. הם מרגישים בה הכי נוח וגם הזכרונות שנמצאים במקום הזה חזקים יותר מאשר הזיכרונות מהסטודיו הלא מוכר. מלבד הזיכרונות מתקופת ההריון אפשר גם זיכרונות מהבית עצמו כמו למשל כשזוג עובר דירה במהלך חייו והדירה כבר לא שלהם תמיד אפשר להצביע על התמונה ולהגיד לילד "רואה? פעם היית בבית הישן שלנו". חשוב לשים לב שיש צלמים שלא מבצעים צילומים בכל לוקיישן מסיבות רבות ועל כן יש לברר ולתאם מראש אם זה מה שאתם רוצים.

  צילום הריון בחוץ

  יכול להיות שאתם טיפוסים של טבע ודווקא מדבר אליכם צילום בפארק או בחצר הסטודיו של הצלם. במקרים כאלו זה יכול להיות נהדר מלבד דבר עיקרי אחד והוא שאתם לא יודעים תמיד מה יהיה מזג האוויר. אתם עלולים למצוא את עצמכם ביום הצילומים מותקפים על ידי גשם חזק או שמש קופחת ולא תמיד שווה לקחת את הסיכון הזה. בנוסף, כשמצלמים בחוץ לצלמת אין את הציוד המושלם להשתלט על התאורה ומלבד כמה שיפורים שהיא יכולה לעשות, זה פחות או יותר תלוי בשמש.

  צילום הריון בסטודיו

  פה לצלמת יש שליטה מלאה וגם לכם יש נוחות מסוימת. סטודיו לצילום נועד בדיוק למטרות הצילום ולכן כל מה שיש בו מושלם לתנאים כאלו, אפשר להצטלם בכל מזג אוויר, לשחק עם התאורה איך שרוצים, להצטלם כשמאחורה יש רקע חלק ואחיד ואפילו להשתמש באביזרים ובציוד הרב שיש בדר כלל בסטודיו.

  עכשיו כשאתם יודעים איך בוחרים לוקיישן לצילומי הריון חשוב שתדעו שזה לא רק תלוי בכם. זה תלוי גם בצלמת ובהמלצותיה ותלוי בעיקר גם באופי שלכם. מומלץ לכם לברר קודם כל ולשבת עם עצמכם מה באמת אתם רוצים ואז להחליט ולקבוע צילום הריון.

  תגיות: