הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך בוחרים עורך דין בחיפה?

  מערכת האתר
  | 27 בפברואר 2017 |

  כמעט כל אזרח חיפאי יזדקק מן הסתם ביום מן הימים לשירות של עורך דין. לפני שאתם נבהלים. חשוב שתדעו שעורך דין נחוץ לנו לא רק כאשר מדובר בתביעות רציניות או עניינים מורכבים ומהותיים. פעמים רבות מדובר רק בליווי של עורך הדין בעת חתימה על חוזה של דירה בעת קנייה או מכירה, לפעמים מדובר בסך הכול בחתימה על מסמך כלשהו שדורש את נוכחותו של עורך הדין, ובקיצור לא כל כך מפחיד כמו שחשבתם, אך בכל זאת, עדיין לא נוכל להתקדם מבלי לקבל את עזרתו של עורך הדין.

  איך תבחרו עורך דין בחיפה?

  הבחירה בעורך דין מקצועי זוהי לא בחירה פשוטה כלל ועיקר. עורכי הדין מציעים את שירותיהם במגוון תחומים שונים זה מזה ולא תמיד יהיה כל כך פשוט וקל לאתר את עורך הדין המתאים לצורך שלכם. מלבד זאת קיים גם המכשול הכספי. רובינו נעצרים פעמים רבות כאשר הדבר נוגע לארנק שלנו. אנחנו רואים עורכי דין הגובים מחירים גבוהים מאוד עבור השירות שאותו הם מציעים ושאליו אנחנו זקוקים, ומנגד קיים היצע של עורכי דין המציעים את אותו השירות בדיוק במחיר הרבה יותר נמוך. הדבר יוצר אצלנו את התחושה כי המקצועיות נמצאת אצל היקרים יותר, כאן חשוב לדעת שלא תמיד זה יהיה נכון, ויש מקום לבדוק את העניין לעומק.

  רק אם נשלם הרבה כסף נזכה לייצוג הולם?

  אנחנו כאן כדי להפריך מוסכמה שהתקבעה בציבור והיא לגמרי לא נכונה. אנשים רבים חושבים שאם עורך הדין גובה שליש או רבע מחיר מעורך דין יקר ומפורסם, הרי שלא מדובר עורך דין בחיפה מקצועי. כדאי לדעת שלפעמים יהיה הרבה יותר כדאי ללכת על עורך דין שגובה מחירים זולים בגלל היותו חדש בתחום. כאשר בשלב בו הוא נמצא הוא ירצה להוכיח את עצמו בשוק ועל כן ישקיע את כל מרצו בתיק שלכם. ואם אין לו הרבה לקוחות אתם בכלל תזכו ליחס מיוחד. דבר שאתם יכולים רק לחלום עליו כאשר מדובר בעורך דין ותיק ועמוס בעבודה.

  אז, תבחרו בחכמה, ותיהנו מייצוג הולם ומושלם!