הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך להיפטר מחלומות רעים?

  לכולנו יש חלומות רעים מדי פעם, אבל בעוד שניתן לחשוב שהם באים בלי שום סיבה ואין מה לעשות בנידון, ייתכן ויש כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להיפטר מהם. אנשים שסובלים מחלומות רעים לעתים קרובות יעשו הכל כדי להיפתר מהם, אז הנה כמה רעיונות.

  טיפים להימנעות מחלומות רעים

  אל תלכו לישון כועסים – אמא שלי תמיד הייתה אומרת לי 'אל תלך לישון רעב או כועס'. לגבי ה'רעב' אני עדיין לא יודע, אבל אין ספק שלא ללכת לישון כועס או לחוץ אלו דברים רעים שפוגעים לנו בשינה. מחשבות שרצות בלילה לפני שהולכים לישון משפיעות עלינו יותר ממה שאתם חושבים. אגב, לגבי החלק של הרעב, לא מומלץ לאכול ממש לפני שהולכים לישון כי זה לא רק עלול לגרום לכם לשינה פחות טובה אלא זה עלול לגרום לצרבת – שתשפיע על ההרגשה הכללית שלכם.

  שינה קבועה – מי שמפתח לעצמו הרגלי שינה קבועים יכול לישון שינה טובה יותר ומסודרת יותר. אנשים שישנים בשעות קבועות ומתעוררים בשעות קבועות מרוויחים בתחום הזה.

  היחשפו לפחות אלימות ורוע – אין בזה סוד. כשילדים קטנים צופים בסרטים מפחידים הדבר הראשון שהם חושבים עליו הוא שיהיה להם סיוטים. לא רחוק מכך, גם אנשים מבוגרים נמצאים בסיטואציות דומות. חדשות עצובות, סרטים אלימים ואפילו חשיפה לאלימות ביום יום מובילים לסיוטים.

  נסו תנוחות שינה שונות – יש כאלו שישנים כל הזמן בתנוחה קבועה, נניח על הגב. אם אתם מרגישים שאתם באמת כל הזמן באותה תנוחה ויש לכם סיוטים, נסו לשנות זאת. על פי מחקרים, שינה על הגב או על צד שמאל יכולה לגרום לסיוטים בעוד שינה על הבטן עדיפה. (לפרטים מלאים)

  החליפו מצעים – בין אם זה פסיכולוגי ובין אם זה פיזי, החלפת מצעים יכולה להועיל לכם לשינה טובה ובריאה יותר. החליפו מצעים לפחות פעם בשבועיים, עדיף בתדירות גבוהה יותר.

  לוכד חלומות רעיםקנו לוכד חלומות – הפיתרון הבא הוא אולי שנוי במחלוקת עבור חלק מהאנשים, אך יש הרבה אנשים שטוענים שזה עובד. מדובר במסורת אינדיאנית עתיקה. קונים לוכד חלומות, מניחים אותו בפתח הבית והוא ישמור על דיירי הבית מפני חלומות רעים. לוכד חלומות לקניה בזול.

  תגיות: