הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לנקות את הבית אחרי שיפוץ?

  שיפוצים כרוכים בהרבה עבודה אבל למזלכם יש אנשי מקצוע שמתמחים בשיפוצים ולכן אתם לא צריכים לדאוג בתחום הזה. עם זאת, שיפוץ הדירה או הבית לא בהכרח אומר שניקיון הדירה כלול ולכן זו יכולה להיות עבודה שלכם. הנה כמה טיפים ונקודות שצריך לתת את הדגש עליהם בשביל שתנקו את הבית שלכם היטב אחרי שיפוץ.

  נקודות וטיפים לניקיון אחרי שיפוץ

  הכינו את האווירה – לנקות את הבית עלול לקחת זמן ולכן מומלץ להקדיש זמן רב לניקיון. אם צריך אפילו קחו יום חופש מהעבודה כדי להתחיל לעבוד ולנקות את הבית מבלי לבצע הפסקות. בנוסף, אל תנסו לנקות לבד, זה יהיה קשה מאוד. עבודת הניקיון תהיה קשה ולכן הפעילו לכם מוסיקה מרגיעה והתחילו במלאכה.

  נקו קודם את הדברים הגדולים ואז את היבשים – בניקיון כמו בניקיון מתחילים מלמעלה למטה, נקו את האזורים הגבוהים כדי שהאבק שאתם מנקים ירד למטה לרצפה. בנוסף לכך, חשוב מאוד קודם כל להיפטר מהאבק, אבל יחד איתו היפטרו מבקבוקים, חתיכות עיתון ופלסטיקים שונים שמצאו דרכם לאזור בזמן השיפוצים. רק לאחר שניקיתם את הכל מאמצעות השואב המתאים תוכלו להמשיך במשימה.

  השתמשו בחומרי ניקיון איכותיים – חומרים שונים מצרכים חומרי ניקיון שונים. זאת אומרת שלא מנקים פרקט עץ בסתם חומרי ניקיון וגם לא קרקמיקות או קירות רגילים באותם חומרים. קנו את החומרים המתאימים ובדקו זאת בצורה מעמיקה. אתם לא יודעים איזה נזק עלולים לגרום.

  הקפידו על כל מקום ומקום – אנשים נוטים לנקות רק את מה שברור מאליו, אבל פירורים קטנים או חתיכות קטנות של אבק שהתקשה ונותר על קיר עלולים להיות מסוכנים. נקו את הדלתות, החלונות, מסביב לשקעים, למתגים, בפנלים של הרצפה ובכל מקום שנראה לכם עלול להיות מוזנח. הקפדה על הפרטים הקטנים היא המפתח כאן.

  אל תהססו לפנות למקצוענים

  שימו לב שאם לא מנקים את הבית בצורה טובה ומקצועית עלול להיגרם נזק. מדובר בדרך כלל בשימוש בחומרים לא מתאימים לסוג הניקיון אך גם מדובר במקרים בהם שוכחים לנקות במקומות נידחים ואז הלכלוך מתקשה ונותר שם זמן רב. במידה ותרצו לקלף את הלכלוך בעתיד תגלו שהוא מוריד את הצבע מהקיר או אפילו מפורר אותו קצת. דברים כאלו לא יקרו אם משתמשים בחברת ניקיון איכותית ומקצועית שמתמחה בניקיון לאחר שיפוץ. כגון חברת מבנים – ניקיון אחרי שיפוץ.

  תגיות: