הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לנקות את המשרד ביעילות

  אף אחד לא אוהב לנקות את המשרד, זה לא כמו שמנקים את הבית מתוך אהבה וזה לא כאילו משלמים לנו בשביל לנקות את המשרד שלנו בסוף יום עבודה, כך קורה מצב שהמשרד נשאר מלוכלך או לא מסודר במשך זמן רב עד שיום אחד יוזמים לנקות את המשרד ביסודיות בין אם זה בגלל שפסח מתקרב ובין אם זה בגלל שאיבדתם משהו ואתם מקווים למצוא אותו במהלך הניקיון. החלטתי לרשום פה הפעם 5 שלבים שיעזרו לכם לנקות את המשרד שלכם בצורה מסודרת יותר. בהצלחה!

  איך לנקות את המשרד ביעילות

  איך לנקות את המשרד ביעילות – 5 שלבים

  ניירות – הניירות הן הבעיה העיקרית במשרדים, למרות שהגענו לעידן הטכנולוגי שבו הכל נמצא במחשב, עדיין ניירות נערמים לנו על שולחן העבודה, וכשזה לא מספיק הם כבר מגיעים להיערם על הרצפה. חשוב מאוד לסדר את הניירות בצורה מסודרת בתוך תיקיות על מנת שתוכלו למצוא את הניירות שאתם מחפשים כשיגיע הרגע המתאים לכך.

  עטים – יש סיכוי גבוה מאוד שיש לכם 20 עטים מפוזרים בכל מיני מקומות ברחבי המשרד כשמתוכם רק 3 עובדים, אתם ממשיכים לנסות אותם מחדש כל פעם כשאתם צריכים לכתוב משהו אבל אף פעם לא שמים לזה סוף, זה הזמן המתאים לעשות כך, מה שעובד תשמרו במקום המיועד לכך ומה שלא עובד – לפח.

  בגדים – בבית הבגדים נמצאים במסודר בארון, לפחות זו השאיפה כי בדרך כלל הם מוצאים את דרכם גם על המיטה, הכיסא והרצפה, אבל במשרד אין שום סיבה שיהיו בגדים ואם הם חייבים להיות שם, לפחות תמצאו מקום מתאים לכך כמו מתלה או ארון, אל תתפשרו על להניח את הבגדים על המשענת של הכסא כי כוח הכבידה וחוקי מרפי בסופו של דבר הם יגיעו לרצפה וידרכו עליהם.

  דברים אחרים – מלבד עטים וניירות יש לכם במשרד כל מיני דברים שכבר לא בשימוש מי יודע מה, זה יכול להיות פתקים קטנים צהובים וזה יכול להיות קלסר ריק שאף אחד לא יודע למה הוא נמצא על השולחן במשרד כבר כמה שבועות. נתקלתם במשהו כזה? תשאלו אם מישהו צריך את זה ותחלקו את זה כדי שזה יהיה בכל מקום – חוץ מבמשרד שלכם. מלבד הדברים שעוד אפשר יחסית למצוא להם שימוש, יש דברים שאין, זה יכול להיות צעצוע שהשאיר הילד כשהוא בא פעם לבקר אתכם וזה יכול להיות סכו"ם שהגיע לשם במהלך אחת הארוחות שעשיתם ומאז הוא נותר שם, תיפטרו מהם כמובן.

  אבק – הנה משהו שאתם לא אשמים בו, אבק. במידה והמשרד שלכם היה ממש מבולגן האבק בדרך כלל יכסה דברים שכיסו את פני השטח כגון הניירות, הבגדים והדברים האחרים שעליהם דיברנו, דווקא אם המשרד שלכם מסודר הוא יכסה את השולחן, המדפים והרצפה שלכם ולכן יש לבצע ניקיון יסודי. קחו מטלית וגשו לעבודה, תתאמנו בזה היטב כי האבק לעולם לא נגמר.

  מקווים שעזרנו לכם לנקות את המשרד ביעילות ואם לא, תמיד אפשר לפנות לחברת ניקיון מומלצת שתעשה זאת בשבילכם. בהצלחה.