הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לנקות חלונות ביעילות?

  במדריך זה נלמד אתם לנקות חלונות, אם נכנסתם לפה כדי ללמוד איך לנקות חלונות כנראה שאתם צריכים את העזרה המדוברת, אז שיהיה לנו בהצלחה.

  איך מנקים חלונות ביעילות?

  ניקיון הכתמים העקשנים – בשביל שהעבודה תהיה יותר קלה ופשוטה צריך קודם כל לנקות את הכתמים הגדולים והחמורים שדורשים תשומת לב פרטנית. אפשר להשתמש בכל תרסיס ניקוי חלונות ולרסס על האזור המלוכלך. אפשר לתת לחומר להיספג בכתם ולהפוך אותו לרך יותר ורק אז להתחיל לשפשף.

  הסירו מדבקות וסלוטייפים – לעתים נותרים סלוטייפים מכל מיני סיבות למיניהן על החלונות ולכן צריך להסיר אותן אחרת אנחנו ננקה עליהן ולא עשינו בזה שום דבר. כל מה שלא צריך להיות על החלון – לרדת.

  הסרה וניקיון – הסירו את החלונות ונקו אותן. אם יש רשתות אפשר לעבור עליהן עם שואב אבק ואפשר לנקות אותן באמצעות מים ולשפשף. לגבי הזכוכית, מספיק במים עם חומר לניקוי חלונות. לא לשכוח גם את המסגרת.

  ניקיון המסילות – החלק הזה הוא החלק הקשה והמעצבן בניקיון החלונות. בכל המסילות בדרך כלל יש חורים שעוזרים למים לצאת אז אפשר לשפוך לבפנים מים ולשפשף עם מברשת שיניים. בדרך כלל יש שם שכבות חול ולכלוך דביק שנשאר לאורך זמן ולכן חשוב להקפיד בחלק הזה.

  שאבו את הלכלוך שמסביב – מסביב למסילות ובכל אזור החלון יש עוד חלקים של אבק שנותרו, עברו על כל הפינות והקצוות עם שואב אבק.

  ייבשו את החלונות – אם תיתנו לחלון להתייבש מעצמו אתם עשויים למצוא סימנים. אם תשתמשו במטלית מיקרופייבר או כל דבר אחר שלא משאיר סימנים, הבעיה הזאת לא תקרה לכם.

  washing-windows-394158_960_720

  מה אם זה קשה לי מדי?

  אם אתם לקראת פסח או שיש סיבה מיוחדת שאתם צריכים בה עזרה בניקיון חלונות, אפשר לפנות לחברת ניקיון שמספקת שירותי ניקיון חד פעמיים כמו במקרה הזה והזמינו עובדי ניקיון שיעשו זאת עבורכם. המחיר לא יקר ולפעמים הוא משתלם כשמדובר בעבודה חד פעמית שאתם צריכים בדחיפות.