הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לעצב חדר ילדים עם שטיחי PVC?

  עיצוב פנים הוא עולם בפני עצמו. הוא מושפע מטרנדים חדשים, חומרי גלם ושילוב של גישות עיצוב שונות. כאשר אנו ניגשים לעיצוב חדרי ילדים המחשבה המניעה אותנו לפעולה היא נוחות מקסימלית ובטיחות הילדים. ילדים נוהגים לשחק במשחקים על הרצפה. הם בונים בקוביות לגו ועץ, מרכיבים פאזלים וכדומה. שילוב של שטיחי PVC בעיצוב חדרי הילדים מצליח לענות על מספר צרכים בו זמנית.

  נוחות וקלות היא שם המשחק

  אחד המאפיינים הבולטים אצל הילדים בגיל הרך הוא משחקי דמיון וכאילו. בגיל זה הם שרויים בעולם של דמיון ויצירתיות המוביל אותם למחוזות רחוקים. תענוג לצפות בהם משחקים ונכנסים לעולם של עצמם. המשחקים מתנהלים בחדרי הילדים בין היתר גם על הרצפה. הם יושבים עליה, בונים באמצעות קוביות עץ או קוביות לגו ערים וטירות. שטיחי PVC הם צמודי רצפה, שטוחים וחלקים. הם מאפשרים לילדים לבנות ולדמיין. הם יכולים ליהנות גם ממשחקי קופסה והרכבת פאזלים המתבצעת ישירות על השטיח עצמו. הילדים נהנים לשבת על השטיח ולשחק עליו. השימוש בו הוא כל כך נוח הן בהיבט של סוג החומר והן בהיבט של סך היתרונות ממנו. בחדרי הילדים אנו מחפשים נוחות ובטיחות. שטיח PVC הוא נוח לשימוש, קל משקל ונצמד לרצפה. הוא מסייע לבודד את הקור העולה באופן טבעי מהרצפה, כך שהישיבה עליו הופכת לנעימה יותר ופחות מסוכנת לילדים בימי החורף. חשוב לציין כי שטיחי PVC אינם דורשים תחזוקה כלל ומתנקים בקלות. מכאן, עולה השאלה כיצד לשלב אותם מבחינת הצבעים עם יתר האלמנטים בחדר הילדים? התשובה היא פשוטה כיוון שניתן להדפיס עליו כל עיצוב שתרצו. ניתן לקחת גרפיקה מיוחדת או להשתמש באחד העיצובים מתוך ההיצע הקיים.

  יתרונות שטיחי PVC

  פוליוויניל כלוריד – Polyvinyl Chloride או בקיצור PVC הוא פולימר. כחומר גלם, ה- PVC מגיע בסוגים שונים. הוא מתאים למגוון גדול שימושים בהתאם לדרגות הקושי שלו. הוא מוכר בשמות PVC ולעיתים גם לינוליאום. מבין מגוון השימושים שלו ניתן לייצר ממנו שטיחי PVC, פלייסמנטים, תחתיות לכוסות, ראנרים לשולחן ועוד. החומר ניתן לחיתוך ולהדפסה. השטיחים הם בעלי עובי קטן מאוד ויכולים להגיע בצורות שונות כאשר הבולטות שבהן הן מלבן או עיגול. הצבעים והדגמים השונים הם אלה המשפיעים על עיצוב חדר הילדים.

  גודל וצורה – שטיחי PVC יכולים להגיע בכל גודל וצורה שתבקשו לעצב

  הדפסה – מתבצעת ישירות על החומר באמצעות מכונה המדפיסה על חומרים קשיחים

  תחזוקה – ניקוי על ידי ניגוב קל עם מטלית לחה ומעט מאוד מים וסבון