הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לפתוח סתימת ביוב?

  סתימה היא מצב שגורם לשיבוש מהותי של חיי היום יום שלכם, וחשוב לטפל בכך בהתאם

  כל מי שחווה פעם סתימה בביוב הביתי שלו, בוודאי יודע עד כמה מדובר במצב לא נעים שצריך לדעת לטפל בו בצורה היעילה ביותר. חשוב להבין כי סתימות יכולות להיות מצב בסיסי של סתימה שטחית בכיור או באסלה, והן באותה מידה יכולות גם להיות סתימות מהותיות ורציניות יותר בצנרת ובביוב של הבית שלכם – מצבים שיכולים לגרום להצפות, לתקלות צנרת גדולות ולמצב לא נעים כלל בחיי היום יום שלכם. לכן, צריך לדעת כיצד לפתוח את הסתימות בצורה היעילה ביותר – בכוחות עצמכם או באמצעות שירות מקצועי בתחום.

  השיטות השונות לפתיחה יעילה של סתימות, והגורמים אליהם כדאי לכם לפנות

  • פתיחת סתימות רגילות – סתימות קלות ורגילות הן לא מצב שקשה מאוד לפתור, באמצעות כלים וחומרים שיכולים להיות זמינים לכל אחד מאתנו. שימוש בפומפה שיוצרת ואקום, מה שמפעיל לחץ על הגורם לסתימה ומוציא אותו החוצה – הוא דוגמה טובה. גם שימוש בחומרים כמו סודה קאוסטית, שממיסה את מה שסותם את הכיור, מהווה דוגמה טובה לפתרון בעיות ברמתכם. במצבים חמורים יותר, כדאי לפנות לאנשי מקצוע שיבצעו שאיבת ביוב או פתרונות דומים.
  • סתימות ביוב קשות – כאשר ישנה סתימה בקווי הביוב של הבניין ממש, חשוב לדעת לפנות לגורמים מקצועיים שיודעים לטפל במצב. גורמים שכאלה יהיה במקרים רבים שירותים של ביובית, שמגיעים לבית שלכם ומתחברים לתשתית הביוב על מנת לשאוב אותה. שאיבת ביוב באמצעות ביובית מבטיחה כי הגורם לסתימה יישטף ויישאב בצורה שלא תשאיר מקום לתקלות, ואתם תוכלו להתחיל לנקות את הבית שלכם מבלי חשש להישנות של הסתימה.

  במצב של סתימה, אתם צריכים לדעת כיצד לטפל בסיטואציה בצורה היעילה ביותר

  בין אם מדובר בסתימת ביוב עמוקה, ובין אם מדובר בסתימה שטחית בכיור או באסלה – אתם צריכים לדעת כיצד לא לאבד את קור הרוח שלכם וכיצד לטפל במצב בצורה היעילה ביותר. בין אם מדובר בכוחות עצמכם ובין אם באמצעות שירותים מקצועיים כמו שאיבת ביוב או אינסטלטור מומחה – דעו תמיד להגיב בצורה היעילה ביותר.

  תגיות: