הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לצלם תמונות הריון מחמיאות?

  בשנים האחרונות צילום הריון הפך להיות תחום נחשק שיותר ויותר נשים נמשכות אליו בתקופת ההריון. במיוחד עכשיו כשלכל אחת יש טלפון נייד בכיס עם מצלמה די איכותית ורשתות חברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק מעודדות אנשים להעלות תמונות כל אחת רוצה לצלם תמונה טובה עם הבטן ההריוניות והעגלגלה שלה. אבל איך מצלמים תמונות הריון מחמיאות וטובות? הנה כמה טיפים לצילום הריון.

  נסי זוויות מיוחדות

  עזבי את זווית הסלפי, עזבי את התמונה מול המראה, נסי זווית שלא ניסית עוד ואם את לא מצליחה לבצע אחת כזאת אפשר להיעזר בבעל או בחברה טובה. אם תשקיעי קצת בתמונה תגלי שאפשר להוציא תמונות טובות יותר ממה שחשבת.

  קבעי נושא לתמונה

  סתם תמונה של בטן לא תעשה הרבה, אבל תנסי לחשוב איזה מסר את רוצה להעביר בתמונה. תמונות שחור לבן בדרך כלל מספרות סיפור, אבל לא חייב להיות כך. אפשר לחשוב על תמונה שתיראה כאילו יש לה היסטוריה לפני ושמשהו קרה לאחר הצילום. תהי מקורית, תחשבי על רעיונות ובסוף תביני על מה אנחנו מדברים.

  טיפים לצילום הריון
  התמונה צולמה על ידי הצלמת גבית ינאי

  צאי מגבולות הבית

  צילומים בטבע הם נהדרים בכל מצב, תארי לך מה תוכלי לעשות עם צילומים בטבע כשאת בהריון. הריון זה הדבר הכי טבעי בעולם והוא משתלב בטבע נהדר, הוא מראה שאת מתחברת לטבע בכל תקופה בחייך והתאורה שיש בחוץ יכולה לשפר את התמונה שלך פלאים, אלא אם כן את מצטלמת בסטודיו, ואז התאורה בסטודיו עדיפה.

  הצטלמי עם הבעל

  דרושים 2 לטנגו וכך גם להריון. הבעל הוא חלק מהעסקה של ההריון וגם אם נדמה שהוא לא משתף פעולה כל כך בהתחלה, אפשר לשכנע אותו להצטרף לכמה צילומים יפים שיהיו למזכרת. בסוף לא מדובר רק בחוויה נהדרת או בתמונה שעולה לקיר בפייסבוק, אלא מדובר על זיכרונות שיישארו לשנים ארוכות.

  פני לצלמת הריון מקצועית

  עם כל הכבוד למצלמה של הטלפון או ליכולות שלך להשתמש בפילטרים – אין דבר מקצועי כמו אנשי המקצוע עצמם. פני לצלמת הריון מקצועית וקבעי יום צילומים. כך תוכלי לראות שכמה שחשבת שאת מקורית וטובה, אפשר הרבה יותר.

  אז מה עושים? קוראים איך בוחרים צלמת הריון מקצועית.

   

  תגיות: