הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך מכינים מרק ירקות מוצלח?

  החורף הגיע, הילדים רוצים להתחמם וגם אורחים צריכים להגיע אבל אתם לא יודעים איך מכינים מרק ירקות? טוב שאנחנו כאן. אמנם אנחנו לא אתר שמספק רשימת מתכונים למרק, אבל אנחנו בהחלט יכולים להפנות אתכם למקום המתאים ולהסביר לכם איך כל התהליך הזה של הכנת מרק ירקות הולך.

  איך מכינים מרק ירקות

  איך מכינים מרק ירקות?

  אם נסכם את זה במשפט אחד: מרק ירקות מוצלח הוא מרק כזה שלא נראה כמו ערימה של ירקות בתוך מים, אלא יש בו משהו מעבר. אפשר להכין מרק ירקות ממגוון רחב של ירקות וכמויות, אין איזה שהוא מתכון מיוחד ורשמי של אגודת המרקים העולמית שקובעת שמרק ירקות חייב להיות עשוי על פי תקן.

  הירקות

  סביר להניח שאם תפתחו את המרק תוכלו למצוא מגוון מצרכים וכולם מתאימים למרק ועונים על הצרכים. עם זאת, יש כמה ירקות שהם חביבי הקהל בכל הקשור למרק ירקות. אם תכניסו עגבניה למרק ירקות, זה עלול טיפה להתפספס ולהפוך למרק עגבניות, אבל ירקות אחרים כדוגמת תפוחי אדמה, גזר, סלרי, בטטה, קולורבי וירקות בסגנון משתלבים היטב במרק ירקות והראשונים שהזכרנו בדרך כלל מרכיבים את מיטב המתכונים שיש ברשת.

  פסטה

  בנוסף ליקרות עצמן, רכיבים מאוד עיקריים שבהם אפשר להשתמש הם פסטות למיניהן, בדרך כלל הפסטות הארוכות, לא רק בגלל שהן כיפיות יותר לאכילה אלא בגלל שהן משתלבות יותר בנוף של המרק והן לא תופסות את תשומת הלב מהירקות. כשמכינים אותן נכון הן מתנפחות ולא מורגשות יתר על המידה אלא בדיוק בכמות הרצויה.

  תבלינים ואבקת מרק

  חלק עיקרי וחשוב לא פחות הוא השימוש בתבלינים ובאבקת המרק. במרקים רבים משתמשים באבקת מרק יקרות שהיא כבר עושה חצי עבודה, אבל אם לא מעוניינים, אפשר להשתמש בתבלינים כדי ליצור את האבקה בעצמכם ולערבב אותה היטב במרק. מדובר בדרך כלל במלח, פלפל וגם כמון נפוץ לא מעט. כמובן שאפשר לאלתר לפי הטעם שלכם אבל לא לחרוג יותר מדי ולא להוסיף שטויות לא קשורות. עוד משהו שאנשים לא אוהבים לוותר עליו במרק הירקות הוא הפטרוזיליה. אנחנו בכוונה רושמים את זה תחת 'תבלינים ואבקת מרק' מכיוון שאפשר להשתמש בה כמו שהיא כדי שתוסיף טעם וריח או פשוט בתור תבלין כשהיא קצוצה.

  אחרי שקראתם איך מכינים מרק ירקות ואתם רוצים לנסות בעצמכם, אנחנו ממליצים לכם לנסות ולהיכנס לאתר מרק ולראות רשימת מתכונים למרק ירקות. (לחצו על הכיתוב האדום על מנת להיכנס לאתר)

  תגיות: ,