הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך מתמודדים עם טיפולי פוריות?

  כל תחום הפוריות לא ברור כל כך לאנשים שעדיין לא הגיעו לשלב שבו הם צריכים להתמודד איתו. אנשים רבים חושבים שהכניסה להריון היא מאוד פשוטה וקלה והיא פשוט קורית, אבל למעשה ישנם הרבה מקרים של הפלות והרבה מקרים נוספים של בעיות פריון מצד אחד מבני הזוג או משניהם. בשני המקרים, טיפולי פוריות יכולים להוות פיתרון או טיפול שיעזור אבל טיפולי הפוריות לא פשוטים כלל וכלל. לטיפולי הפוריות יש השפעה על אורח החיים בפן הבריאותי וגם על החיים בפן הנפשי ובקשר בין בני הזוג. הנה כמה טיפים להתמודדות עם טיפולי פוריות.

  לשתף. את לא לבד בעניין

  אחת הבעיות הגדולות שיש בזמן התמודדות עם טיפולי פוריות היא הצורך העז לשמור על אורח חיים רגיל כסדרו ולפעמים זה קורה כשאנחנו מסתירות מכולן את הקשיים שאנחנו חוות. חשוב לשתף עם הבעל וגם עם מעגל חברות קרובות או בני משפחה את הקשיים שאת חווה. מי ששומרת בבטן את כל הרגשות האלו יכולה לחוות תסכול רב בהמשך ואפילו כעס כלפי הסביבה או כעס עצמי. חשוב לזכור שמדובר בטיפולי פוריות וגם לפרטנר יש צד בעניין ולכן שווה לחלוק את כל מה שעובר לך בראש כדי לקבל תמיכה ולעבוד ביחד עם בן הזוג כצוות.

  אחת הדרכים הטובות ללמוד וגם לקבל תמיכה היא להיעזר בקבוצות של נשים שעוברות את אותן טיפולים שלך או בעיות דומות. אפשר למצוא קהילות שבהן אפשר לשאול ולהיעזר בצורה אנונימית או למצוא קבוצות סגורות בפייסבוק כדי לשמוע את הסיפורים וללמוד יותר לעומק. לפעמים עצה פשוטה שמתקבלת או סיפור חדש שמעלה תובנות חדשות יכולים להיות מאוד יעילים בהבנה ובתכנון העתידי מניסיונן של אחרות.

  למדי על בעיית הפוריות והטיפולים

  מומלץ כמו תמיד לשאול את הרופא את כל השאלות שיש לך, בין אם ישירות על בעיית הפוריות ובין אם על ההתמודדות או כל דבר אחר שאת יכולה לעשות כדי להקל על הסימפטומים או כדי להגביר את הסיכויים להצלחת הטיפולים. חשוב גם להבין שטיפולים כאלו לא מצליחים באופן בטוח ובמיוחד לא על ההתחלה ואנשים רבים עוברים תקופות ארוכות ומוציאים כספים רבים ולכן חשוב להבין את האופציות השונות, את סיכויי ההצלחה וללמוד כמה שיותר כדי לקבל החלטות שקולות להמשך.

  בנוסף, במיוחד בגלל שאין טיפולי קסמים בתחום טיפולי הפוריות שווה לשקול חיזוק ותמיכה של טיפולי פוריות לפי מה שהרפואה הסינית מציעה בנוסף לטיפולים הקונבנציונליים. הרפואה הסינית מציעה פתרונות להקלה על כאבים או הגברת הסיכויים להריון ומומלץ לקרוא ולהבין את המשמעות של הטיפולים האלו לגוף ולנפש.

  המאמר מוגש בחסות אתר אמהות.