הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך קונים באיביי?

  ביום בהיר אחד פתאום התפכחתם והחלטתם לבדוק איך קונים באיביי. כולם עושים את זה וכולם משוויצים בדברים שווים וזולים שהם קנו באינטרנט אבל אתם לא יודעים איך! אל תדאגו, אנחנו פה בכדי להסביר לכם בנקודות קצרות איך קונים באיביי, ואם זה לא מספיק – נפנה אתכם למדריכים מלאים ומושקעים שיעזרו לכם צעד אחד צעד.

  שלב 1 – מוציאים כרטיס ויזה נטען

  על מנת שתוכלו לקנות באיביי אתם צריכים כרטיס אשראי בין לאומי שיאפשר לכם קניה בחו"ל, בנוסף לכך להוציא כרטיס אשראי מהדואר זה יהיה רעיון טוב גם מבחינת אבטחה כך שהחשבון שלכם בבנק יהיה בטוח יותר. לכו לדואר והוציאו כרטיס. הנפקת הכרטיס עולה משהו כמ 20-30 שקל והשאר תפקידו בתוך הכרטיס.

  שלב2 – פחתו חשבונות באיביי ופאיפל

  עליכם להירשם ל-2 אתרים אלו כדי לבצע את הקניה. בשביל לאמת את החשבון של פאיפל אתם צריכים לאמת את הכרטיס אשראי שלכם וזה תהליך שעלול להיראות מסובך אבל הוא מאוד פשוט. הנה מדריך לאימות פאיפל.

  ההרשמה לאיביי לא מסובכת, אתם רק צריכים מלא את הפרטים שלכם. ב-2 המקרים הקפידו על מילוי פרטים נכונים!

  שלב 3 – התחילו לקנות

  זה החלק המורכב. עליכם לדעת איך קונים טוב ואיך מתמצאים באתר. איך להיזהר ממוכרים לא אמינים ואיך להבין מה המחיר האמיתי של המוצר שלכם. הנה מדריך שיסביר לכם איך משתמשים באתר איביי

  שימו לב שהמידות בחו"ל, במידה ואתם קונים בגדים, הן לא כמו המידות בארץ. ואתם צריכים למדוד את עצמכם ולבצע השוואה של הנתונים עם הנתונים בחו"ל בהתאם למיקום – סין \ בריטניה \ ארה"ב וכו'… הנה מדריך שיעזור לכם לבחור בגדים.

  זה הכל! בהצלחה! 

  תגיות: