הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך הדמיות ממוחשבות עוזרות לך

  תכנון בית הוא הליך מורכב ועל מנת לצלוח אותו בקלות וביעילות, חשוב לבצע עיצוב המבוסס על צרכי המשתמש ומדויק לתנאי החלל.
  אנשי מקצוע רבים ישמחו לעמוד לרשותכם במשימה, אבל לפני שבחרתם עם מי לעבוד ומה לקנות ואיך לבצע – כדאי לייצר הדמיה ממוחשבת להצגת החלל בעיצוב המבוקש.

  כיום פשוט יותר מתמיד להשיג תוצאה מרשימה ולחזות כיצד ייראה הבית. הדמיות ממוחשבות מתבצעות באמצעות תוכנת סקצ'אפ פרו המאפשרת לייצר הדמיה מדויקת לתכנון כל הפרטים בעיצוב הבית במודלים תלת ממדיים שניתן לסובב, להקטין ולהגדיל. עם התוכנה אפשר למעשה להפוך רעיונות מופשטים למודלים שיהוו אבטיפוס ליישום העיצוב בפועל במהימנות גבוהה.

  כיצד תוכלו להיעזר בהדמיות תלת ממד לביצוע פרויקטים בתחום העיצוב?


  חוויה אחרת – לסייר בבית לפני שהוא נבנה

  עד לא מזמן מסע בפרויקט שטרם נבנה היה בגדר חלום ואילו עכשיו החלום הופך למציאות. הדמיה תלת ממדית יוצרת מעין סיור וירטואלי במסגרתו ניתן "לטייל" בבית מכל הכיוונים ולהתמקד בחלל מסוים עד הפרט הקטן ביותר. לחוש מראש את חוויית המגורים העתידית.
  למעשה, ההדמיות כה מתקדמות עד שהן יכולות להראות כיצד קרני האור משפיעות על פנים הבית וגם איך למקם את הרהיטים כך שהחלל ירגיש אוורירי יותר. הדמיה מפיחה חיים בכל חלל ומצוינת במיוחד לדירות על הנייר או לפרויקטים מקבלן בהן קשה לדמיין איך הבית ייראה טרם בנייתו.


  הגמישות קובעת – שינויים בזמן אמת

  תהליך עיצוב מערב ניסוי וטעייה. תוכלו להחליט לפתע שאתם מעוניינים לנסות ארון חדש על רקע חיפוי מסוים או להחליף דגם מטבח ולבצע את השינויים הנדרשים בהדמיה. מיד תוצג בפניכם גרסה מעודכנת של המרחב עם כל השינויים שנעשו בו הגדולים והקטנים כאחד. בדרך זו, ההדמיה מאפשרת גם להשוות בין עיצובים שונים ולקבל החלטה על פי הסגנון המועדף. לבחון כיצד הסלון נראה עם גרניט פורצלן לעומת פרקט עץ טבעי וכדומה. ניתן לבצע מגוון תיקונים עד גיבוש הסקיצה הסופית וכמובן גם תוך כדי תהליך השיפוץ להשלמת פריטי עיצוב.


  קנה מידה – המידות קובעות

  בשרטוט קשה מאוד להמחיש את המידות הטבעיות של אובייקטים ואילו הדמיות ממוחשבות מאפשרות להציג את הממדים הפיזיים של כל אלמנט בחלל. ממטבח ועד כורסה מסוגננת.
  הדיוק הפיזי מעניק פרספקטיבה נכונה לסידור החלל בהתאמה בין פריטים ושמירה על יחס פרופורציונאלי בין פריטי עיצוב לגובה התקרה ולמרחב.
  כלומר, קנה המידה נשמר ואפשר בקלות להפוך את ההדמיה לתוכנית שיפוצים או בנייה מפורטת ומעשית והכל בהתאמה אישית.
  השיקוף של המציאות באמצעות הדמיה מקטין את הסיכוי לטעויות ובעיות בתהליכי עבודה ומכאן השביעות הגבוהה של מי שתכננו פרויקטים באמצעי הדמיה.

  סוד ההצלחה – הסוף לפער בין הרצוי למצוי

  אין ספק שהדמיה ממוחשבת מסייעת בתקשורת אפקטיבית בין אנשי מקצוע, ספקים ולקוחות. במקום לשאול את האדריכל מספר פעמים איך זה ייראה או לבקש מהספק שישלח דוגמא, ניתן לראות את התוצאה בעיניים ולבקש מהספק או אנשי המקצוע שיעצבו בדיוק לפי ההדמיה. הוראות בעל פה ואפילו בכתב עשויות לקבל פרשנות שונה, אבל הדמיה אחת שווה אלף מילים, חוסכת כאבי ראש ומצוינת לתיאום ציפיות בעבודה על הפרויקט. בנוסף, הדמיות ממוחשבות מאפשרות קבלת החלטות מהירה ונבונה יותר המבוססת על נתונים מדויקים.

  בתהליך שיפוץ או בנייה כדאי להיעזר במומחים להדמיות ממוחשבות המשתמשים בכלי הדמיה מתקדמים וליהנות מתכנון פרויקט בדרך היעילה והחווייתית ביותר. הדמיות חוסכות זמן ומשאבים ומאפשרות השגת פרספקטיבה רחבת היקף של החלל והכל במרחק הקלקה.