הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לבחור את חבילת האינטרנט המתאימה ביותר עבורכם?

  ניר מרקו
  | 11 ביוני 2019 |

  אם אתם קוראים את המאמר הזה, משמע שיש לכם אינטרנט. משמע שאתם משלמים על חבילה כלשהי לחברה כלשהי עבור השיחות שלכם, ההודעות שלכם וזמן הגלישה שלכם באינטרנט.

  אך בזמן שאתם משלמים ויודעים שאתם משלמים, האם אתם בטוחים שזו החבילה המתאימה ביותר עבורכם? במידה ולא, המשיכו לקרוא וגלו איך לבחור את החבילה הנכונה לפי נפח השימוש שלכם-

  החבילה הנכונה לפי הצורך שלכם

  הצעד הראשון שאתם צריכים לעשות כשאתם חושבים על חבילות אינטרנט יהיה לחשוב על כמות השימוש שלכם ועל מה אתם מבזבזים את האינטרנט שלכם. למשל, אינטרנט בזק יכול לתת לכם מספר שונה של חבילות בהתאם לשימוש כך שאם אתם אוהבים לשחק באפליקציות שונות ולהוריד הרבה מידע למכשיר שלכם, מכאן שתצטרכו חבילת אינטרנט בזק גדולה שתעמוד בקצב שלכם. אם אתם משתמשים רק באפליקציית הודעות ומשתמשים בטלפון שלכם בעיקר בשביל שיחות, הרי שלא תצטרכו חבילה כזו גדולה ותוכלו להסתפק בחבילת אינטרנט קטנה יותר.

  החבילה הנכונה לפי המהירות שלכם

  ישנם סוגים שונים של מהירויות לפיהם פועל האינטרנט בביתכם. חבילות שונות של אינטרנט יוכלו לתת לכם להזרים סרטים, להוריד קבצים, להעלות תמונות ולשחק במשחקי וידאו שונים. קחו בחשבון שחבילה זו תהיה גדולה יותר מחבילה שמספקת לכם אינטרנט איטי שמוכן לתת לכם רק דפי אינטרנט ותו לא. הכל תלוי ברמת השימוש שלכם ובכמות הגולשים בו בזמן בבית שלכם. בעוד הדבר אפשרי, החבילה הלא נכונה תשגע את כלל תושבי הבית ותגרום לאינטרנט שלכם ליפול.

  החבילה הנכונה לפי הכמות שאתם

  אם הזכרנו את מספר תושבי הבית בפסקה הקודמת, לא סתם הזכרנו. בזמן שכל אחד אוהב לגלוש במכשיר אחר בין אם מדובר בטלפון הסלולרי, בטאבלט או במחשב, זה לא אומר שכל המכשירים יכולים לגלוש יחד. אתם ודאי זוכרים את הפעמים בהם הייתם צריכים לנתק את קו הטלפון בכדי לגלוש במחשב שלכם. אמנם כיום אין את הצורך הזה יותר אך מה שמספיק למחשב אחד לא מספיק לכמה מחשבים יחדיו. לכן, אם יש לכם כמה מכשירים שאתם יודעים שפועלים בו זמנית על האינטרנט, אתם תצטרכו חבילה גדולה יותר.

  כמו שבטח כבר הבנתם, חבילות אינטרנט משתנות כל הזמן וזאת עקב השינוי התמידי בשימושי האינטרנט. כאשר אתם חושבים על חבילת אינטרנט, אתם צריכים לחשוב על עצמכם ועל הסביבה הקרובה אליכם המשתמשת באותו האינטרנט שלכם. חשבו על השימוש הקבוע שלכם באינטרנט, כמה אתם צורכים מדי יום, האם אתם יכולים לחסוך בשימוש בו או האם אתם צריכים יותר ממנו. כך או כך, יהיה לכם אינטרנט, השאלה היא באיזו איכות.