הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לרדת במשקל באמצעות דיאטה נטולת גלוטן

  כאשר מזכירים אוכל ללא גלוטן ודיאטה כדי לרדת במשקל עליכם יהיה לוודא כי אתם נמנעים ממאכלים כמו פיצה רגילה, קובה, פסטה, פיתות, מאפים ושלל מאכלים נוספים וזאת במידה והם לא מכילים תחליפי גלוטן. לפיכך יהיה חיוני מצדכם לקחת זאת לתשומת הלב שלכם וזאת במידה ויש לכם עניין להיות במצב בו אתם משיגים מענה הולם בכל הנוגע לרצון שלכם לעשות דיאטה בצורה מושכלת ותוך כדי ידיעה כי אתם עושים את הצעד הנכון.

  המאכלים העיקריים שיש להימנע מהם

  אוכל עם גלוטן משמעו אוכל שכולל בתוכו את חלבון החיטה הזה. כל המאכלים האהובים שמכילים קמח צפויים להכיל גלוטן אלא אם כן נעשה שימוש בקמחיים מיוחדים, כמו למשל קמח קאפוטו ללא גלוטן שאתו אפשר להכין פיצה מדהימה!

  תוכלו למצוא ברשת רשימה של מאכלים הכוללים גלוטן ויהיה כדאי לכם לעבור עליהם וזאת כדי להיות במצב הרצוי מבחינת ההתנהלות שלכם בכל הנוגע לכך. זו תוכל להיות הדרך הבטוחה מצדכם לראות כי אתם מצליחים לרדת במשקל בצורה האפקטיבית ביותר שרק אפשר לחשוב עליה.

  התמקדו במאכלים בריאים ומזינים

  אם תרצו לרדת במשקל ללא גלוטן אז יהיה חשוב שתבינו כי בדרך כלל מאכלים בריאים ומזינים יהיו גם כאלה שתצטרכו לחשוש מהם פחות מבחינה קלורית וההשפעה על המשקל. לפיכך ההמלצה היא לאכול יותר סלטים, מאכלים מהחי שמבושלים ללא שמנים וזאת לצד פירות ושפע של מאכלים בריאים שאתם אוהבים. התועלת לגוף שלכם תהיה רבה למדי וחשוב שכל אחד מכם יבין זאת היטב וייקח זאת בחשבון.

  אוכל ללא גלוטן יהיה בדרך כלל פחות דחוס קלורית

  נקודה מרכזית שנרצה להבהיר בנוגע אל המוצרים ללא גלוטן זה עצם כך שאוכל שמכיל גלוטן, כלומר את חלבון החיטה, בין אם בכך שמדובר במאכל שמכיל קמחיים ובין אם בכל סוג אחר של גלוטן, יהיה חשוב לוודא כי פועלים בשיקול דעת וזאת מכיוון שבדרך כלל מאכלים כאלה יכילו הרבה יותר קלוריות, דבר שאפשר להימנע ממנו בקלות בסופו של יום.