הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  5 יתרונות של מאמן כושר לשינוי אורח חיים

  בשנים 2020-2021 כמעט כולנו עברנו לשיעורים של 1 על 1 ב-ZOOM, בין אם בתחום ספורט כזה או אחר. אם בעבר מאמני כושר אישיים היו נחלתם והפריבילגיה של העמידים כלכלית בלבד, כיום זה כבר לא ככה. לאחרונה אימוני כושר אישיים הונגשו לציבור הרחב.

  אם עד לא מזמן אימוני כושר היוו מעין פריבילגיה רק למי שיכול היה להרשותם לעצמו, כיום התמונה היא אחרת. שיעורים עם מאמן כושר אישי לא חייבים לעלות לכם מאוד יקר, אם כי מאמני כושר בעלי שם ומוניטין תמיד יהיו יקרים יותר. בשנת 2020-2021 אנשים עברו להתאמן באונליין, לפעמים גם בשיעורים אישיים עם מאמני כושר. וכיום לאחר ירידה בתחלואה הארצית, אנשים עדיין נהנים משיעורים של 1 על 1. יש סיבה לכך ויש בשיעורים האלו יתרונות רבים. אם אתם מחפשים אחר מאמן כושר אישי, בין אם אונליין או לא, הנה היתרונות החשובים. 

   

  • יחס אישי זה הכול

   

  אין ספק, יחס אישי והחדרת מוטיבציה זה הכול כשמדובר באימוני ספורט. מאמני כושר אישיים יכולים לתת לכם את כל היחס שאתם צריכים בכדי שתוכלו לכבוש את המטרות והיעדים שלכם. בשורה התחתונה, מאמני כושר אישיים יקפידו על כל תנועה שלכם, וזה מוביל אותנו ליתרון הבא – הקפדה על אימונים נכונים. 

   

  • הקפדה על אימונים נכונים ולא מזיקים

   

  בעזרת היחס האישי של מאמן הכושר שלכם, אתם תוכלו להתאמן בצורה הנכונה ביותר. במהלך האימון אנחנו מבצעים שלל תנועות שונות, שחלקן לא תמיד נכונות. אם אתם רוצים להקפיד על אימון נכון ולא מזיק, אימון כושר אישי יהיה מה שיעזור לכם לצלוח את האימונים נכון.

   

  • התחייבות בפני המאמן מהווה הסכם לא כתוב

   

  ההסכם הלא כתוב ש"נחתם" ביניכם למאמן שלכם, הוא הסכם שיש לכבד. וכשאנשים מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי, הם מרגישים מחויבות אל המאמן. בין אם היעדים הם יעדים קלוריים או יעדי חיטוב, אתם תקבלו דרבון ומוטיבציה להשלים את המטרות בעקבות תחושת המחויבות שלכם לאימון, למאמן ולעצמכם. 

   

  • איכות האימון משתפרת פלאים

   

  בעזרת אימון כושר עם מאמן אישי, אתם יכולים לשפר משמעותית את איכות ורמת האימון שלכם. במקום שתלכו לאיבוד בתוך חדר הכושר בין המכשירים השונים, אתם תוכלו לעבוד בצורה מאוד פרטנית וספציפית אליכם. בסופו של דבר, כל אחד מאיתנו צריך שיטות אימון קצת שונות. 

   

  • מעקב תמידי על הדרך, המטרות והיעדים

   

  כשמתחילים להתאמן, חשוב להקפיד על מעקב. יש לבדוק שאתם מצליחים לכבוש יעדים שונים, לסמן מטרות קטנות בדרך ליעדים גדולים ועוד. בעזרת מאמן כושר אישי תוכלו לעשות זאת, הוא יסייע לכם ברישומים, במעקב, בהגדרת יעדים ועוד. כשמתאמנים ללא מאמן אישי, קשה יותר לעקוב אחר כל הפרמטרים השונים.