הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך להשתפר באנגלית בעזרת משחקים?

  לימוד שפה חדשה יכול להיות מייגע, אך קיימות טכניקות רבות שיכולות להפוך לימוד של שפה חדשה למהנה הרבה יותר, ואחת מהן היא משחקי אנגלית. כבר מהילדות אנשים נמשכים למשחקים מהנים לשעות הפנאי, וחלקם גם מקנים יכולות שונות ומגוון מיומנויות. משחק המונופול הכין אותנו בילדותינו לעולם הפיננסי איתו נצטרך להתמודד בעתיד, משחקי מחשב פיתחו יכולות אסטרטגיות וגם זריזות, פאזלים עזרו לנו לפתח סבלנות, משחקי יצירה עזרו לנו לרכוש מוטוריקה עדינה ומשחקי זיכרון פיתחו את יכולת הריכוז שלנו.

  גם את השפה האנגלית ניתן ללמוד באמצעות משחקים שונים. קיימים משחקי קופסא לתרגול השפה האנגלית, וכן משחקים שונים ברשת האינטרנט שנועדו להרחיב את אוצר המילים באנגלית ואת היכולת להבין את השפה באמצעות שמיעה וקריאה. אז איך עושים זאת נכונה?

  english-tips

  שחקו במשחקים המתאימים לרמה שלכם באנגלית

  כשאתם מגלים שאפשר ללמוד אנגלית באמצעות משחק, מתחיל עולם חדש של גילוי. מרבית המשחקים מציעים לימוד של השפה האנגלית בכמה רמות, החל מרמה של אנגלית בסיסית למתחילים היודעים כמה מילים ועד למשחקים ברמה גבוהה יותר, הדורשים התמודדות עם אוצר מילים רחב. נסו להתאים את רמת המשחק לרמה שלכם. אם המשחק קשה מדי בחרו ברמה נמוכה יותר, ואם אתם מבחינים בכך שכל המילים המופיעות במשחק ידועות לכם כבר, נסו לבחור במשחק ברמה גבוהה יותר. בסופו של דבר, אם לא תתאמצו קצת – לא תעלו ברמה והמשחק עשוי להפוך למשעמם.

  שלבו מספר משחקי אנגלית במקביל

  המגוון הרחב של משחקי האנגלית הקיימים ברשת מאפשר לבחור כמה משחקים אהובים המתאימים לרמה שלכם. נסו להתמקד במספר סוגים של משחקים כמו למשל "האיש התלוי", משחקי השלמת מילים, פאזלים המרכיבים מילה או משחקים המשלבים גרפיקה עם תחומי העניין שלכם – למשל תמונות של חתולים או מוזיקת ריקודים מקפיצה.

  מצאו משחקי אנגלית המתאימים למטרת הלימוד שלכם

  אם אתם בוחרים בדרך של משחק כדי ללמוד להכתבה באנגלית, תוכלו למצוא משחקים מסוימים המאפשרים לכם להגדיר מראש את אוצר המילים, לתוכם תוכלו להזין את המילים שאתם מעוניינים ללמוד להכתבה. אם לימוד האנגלית מיועד למבחן פסיכומטרי, תוכלו להתמקד דווקא במשחקים המכינים אתכם למבחן הפסיכומטרי. גם אם כל משחק יכול לקדם אתכם, כאשר אתם ממוקדים במטרה מסוימת תוכלו להשיג תוצאות טובות יותר.

  לסיכום, לימוד אנגלית בדרך של משחק הופכת את חוויית הלימוד לאתגר משעשע במקום לחוויה מייגעת. משחק האורך שעה ביום יכול להעלות את הרמה שלכם בשפה האנגלית מבלי שתחושו שאתם משקיעים זמן בלימוד, ויכול להיות אפשרות מצוינת להעברת זמן איכות עם הילדים, כאשר גם אתם וגם הם נהנים ולומדים את השפה.

  ישנם טיפים רבים לשיפור ולימוד השפה האנגלית בין אם הם בעזרת משחק או תרגולים שונים. הדבר החשוב ביותר הוא להגדיר מטרת יעד ולהשתמש בכלים שיש לכם על מנת להגיע ליעד המבוקש בדרך יעילה ונעימה.