הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך נתעדכן על ההופעות הבאות של ליאור סושרד ?

  ניר מרקו
  | 14 בנובמבר 2021 |

  אם אתם אוהבים הופעות אמני חושים, אין ספק שלא כדאי לכם לפספס הופעה של ליאור סושרד. אם כבר הייתם בהופעה שלו אתם בוודאי יודעים כי הוא מגדיר מחדש את ההגדרה של אמן חושים ומנטליסט, שההופעות שלו מטריפות ושהקהל בהופעות שלו תמיד נותר נדהם בסוף ההופעה ותוהה כיצד הוא עושה את זה? ליאור סושרד הוא החלוץ אשר הביא את המנטליזם לכדי פיצוץ שהתחום נמצא בו כיום. ההצלחה שלו היא הצלחה בינלאומית מדהימה ואין ספק שכל ההפקות שלו בישראל מדהימות. לכן, לא פלא שכמעט כל אדם שצפה בהופעה אחת של ליאור סושרד לא פעם מעוניין לצפות בעוד הופעה וכן, לא פלא שאדם שעדיין לא היה בהופעה שלו מבין שממש לא כדאי לו להיות.

  מיהו ליאור סושרד?

  ליאור סושרד הוא אמן חושים. מדובר על אדם שהצליח להותיר לא מעט אנשים פעורי פה ונדהמים. כמעט כל אדם שהיה בהופעה שלו נותר בסופה של ההופעה עם התהייה כיצד הוא עשה את מה שעשה. הוא מפתיע עם תרגילים מחשבתיים משני מציאות ותפיסה, הוא מספק תחזיות מפתיעות ומדויקות לגבי מגוון רחב של אירועים ודברים. המופע שלו דרמתי, מצחיק ומהמם ואין אפשרות שלא להישאב אליו.

  למה דווקא הופעות של ליאור סושרד?

  באינספור מדיומים, בישראל, באמריקה וברחבי העולם ליאור סושרד מוגדר כאיש הקרוב ביותר לקורא מחשבות אמיתי, מה שללא ספק הוביל אותו  להופעות ענקיות מול קהלים ברמה הגבוהה ביותר. הוא מנטליסט מוביל ומומחה, אמן חושים מדהים וכל הופעה שלו לא פחות ממושלמת. כמובן שהוא לא באמת קורא מחשבות אלא עושה שימוש בטכניקות מורכבות וכן בנפלאות של המוח האנושי על מנת להעניק הופעה מהפנטת שתעיף אתכם לגבהים חדשים של הנאה, סקרנות ותדהמה. הופעות של ליאור סושרד הן שואו של מסטר במנטליזם עם טכניקות של קריאת שפת גוף, יצירת הסחת דעת גאוניות, סוגסטיה מדויקת ומעודנת ועוד מגוון רחב של סודות מקצועיים שמסייעים לו להגיע בהופעות שלו לתובנות עוצרות נשימה ולהדהים אחריו את העולם כולו.

  כיצד תמצאו הופעות קרובות של ליאור סושרד?

  אם אתם עוקבים אחר ההופעות של ליאור סושרד ואתם מעוניינים לדעת היכן הוא מופיע ומתי על מנת לרכוש כרטיסים להופעה הקרובה אליכם, בין אם כבר צפיתם בהופעה שלו ובין אם עדיין לא צפיתם בהופעה שלו ורק שמעתם על ההופעה, כדאי שתדעו שכיום ניתן להתעדכן בהופעות הבאות של האמן המדובר באמצעות שיטות שונות כגון: אפשר להתעדכן באתר של האמן ולבדוק מתי ההופעות הקרובות שלו, אפשר לבקש מחברות כרטיסים שידוע כי הן מציעות למכירה כרטיסים למופע של ליאור סושרד לעדכן אתכם מתי ההופעות שלו, היכן הן, מה מחיר הכרטיס ועוד.

  מדוע חשוב להתעדכן בזמן על הופעות של ליאור סושרד?

  חשוב לזכור שליאור סושרד הוא אמן חושים מדהים ועל כן ההופעות שלו מאוד מבוקשות. התעדכנות בהופעות הקרובות שלו רלוונטית וזאת בשל העובדה שכרטיסים נמכרים להופעות שלו מהר מאוד ובכדי שיהיה לכם כרטיס, אין ספק שחשוב מאוד להתעדכן בזמן. מעבר לכך, לא מעט אנשים לא ירחיקו לכת עבור הופעה מכל סוג  אלא יחכו שההופעה תגיע למקום המגורים שלהם, חשוב מאוד להתעדכן מתי יש הופעות קרובות ובאיזה מיקום וזאת בכדי שתוכלו לרכוש כרטיסים מיד כאשר ההופעה מגיע למיקום שרלוונטי לכם להגיע אליו.

  אם אתם מעוניינים להנות מהופעה מדהימה ומעוררת חושים, כדאי מאוד שתתעדכנו מתי ההופעה של ליאור סושרד מגיעה למקום שרלוונטי מבחינתכם להגיע אליו ותרכשו כרטיסים.