הוסף כתבה קטגוריות
 • המאמר החדש ביותר באתר
  ללמוד ערבית מדוברת איך ללמוד לדבר ערבית מדוברת גם אם אתם לא יודעים אפילו מילה אחת בערבית

  בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבקשים ללמוד לדבר ערבית מדוברת, כל אחד והסיבה שלו. יש מי שרוצה ללמוד לדבר ערבית כדי לשרת בצבא ביחידות מיוחדות, יש מי שרוצה לעבוד עם…

  המשך
  אודות הכותב
  מערכת האתר
  מערכת אתר האובוקס - אתר מאמרים שכל המאמרים בו מתחילים במילה 'איך'. אתר טיפים מבית היוצר של אתר ניוזבוקס.
  מאמרים נוספים של הכותב
  גם אתה יכול לכתוב כאן

  מטרת האתר היא להתקדם ולהכיל מאמרים מכל הסוגים וכך לעזור לגולשים בכמה שיותר שאלות ותחומים. על מנת שזה יקרה יש צורך בלא מעט כותבים ומומחים בתחומים שונים.

  אם אתה חושב שאתה יכול לתרום בכתיבת מאמרים בין אם למטרות תרומה בלבד ובין אם למטרות קידום העסק או האתר שלך באמצעות הוספת קישורים ופרטי המידע עליך בתור הכותב, אתה מוזמן ליצור איתנו קשר באמצעות הכפתור למטה ואנחנו נבחן את בקשתך.

  צרו איתנו קשר

  איך לנהוג בזהירות בגשם?

  הגעתם לפה כי רציתם לדעת איך לנהוג בזהירות בגשם ואנחנו מאוד מעריכים את זה, הבטיחות שלכם ושל אחרים חשובה לכם וזה מאוד מכובד. החלטנו לכתוב לכם כמה כללים וטיפים שיעזרו לכם לנהוג טוב יותר בגשם, בקלות יותר ובבטיחות רבה יותר.

  איך לנהוג בזהירות בגשם?

  לפני שאנחנו מתחילים עם הטיפים הספציפים יותר אנחנו רוצים להניח את הכללים העיקריים – כשיש גשם וגם אם אין אבל מוקדם יותר באותו היום היה גשם או במקרים של ערפלוחשוב לנסוע יותר לאט בכבישים. אם אתם רגילים לנסוע על 45 בעיר, סעו על 35 ואם אתם רגילים לנסוע בבין עירוני של 100, סעו על 80.

  איך לנהוג בזהירות בגשם

  טיפים לנהיגה בגשם

  ידיים על ההגה – למרות שזה ברור מאליו שכל הזמן צריך להיות עם 2 ידיים על ההגה, לא כולם עושים כך, אבל בזמן הגשם אתם לא יודעים מה יכול לקרות וצריכים להיות מוכנים כל הזמן וגם אם אתם סומכים על עצמכם, אל תסמכו על נהגים אחרים.

  מרחק הבלימה – כשיש גשם חשוב לשמור על מרחק נהיגה גדול יותר מאשר ביום רגיל. הגלגלים מחליקים ואתם לא יודעים איזו השפעה יכולה להיות לשניה אחת נוספת של בלימה.

  שלוליות ובורות – אתם רואים שלולית על  הכביש ויש לכם אפשרות לעקוף אותה? עשו את זה. אל תגידו לעצמכם ששלולית לא יכולה להזיק לכם כי אתם לא באמת יודעים שזה שלולית וזה יכול להיות בור עמוק יותר משנדמה לכם, בכבישי ישראל הבורות מככבים לצערנו.

  אדים על השמשה – כדי להסיר אדים שהצטברו על השמשה יש לכוון את המזגן על מצב אדים ולהדליק את המזגן על קור. לשמשה האחורית יש כפתור ייעודי לכך ברוב הרכבים המודרנים.

  תהיו נחמדים וסבלנים – בלי שום קשר לגשם, תהיו סבלניים בכביש, אם אתם רואים רכב שנוסע לאט מדי בגשם אין לכם מה לצפצף לו כי הוא בסך עושה את מיטב יכולתו לנסוע בזהירות. בנוסף לזה, בונוס קטן למי שקרא עד עכשיו: בצידי הכביש יש לעתים הצפות אז אם אתם עוברים ליד הולכי רכב או ליד תחנת אוטובוס הנמיכו את המהירות והתרחקו כדי לא להשפריץ עליהם. זה לא נעים.

  לקריאה באתר משרד התחבורה.

  תגיות: ,